رده محصول
رسانه های اجتماعی
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تفاوت بین کاشی و سنگ مرمر
- Mar 03, 2017 -

1، علل ریشه ای، کاشی و سنگ مرمر فلسفه توسعه گرفته شده است از سنگ مرمر، مشتق از ویژگیهای تزئینی سنگ مرمر, سنگ مرمر تزئینی مزایای استفاده از وراثت و توسعه و بهتر از سنگ مرمر به سبک منحصر به فرد است. کاشی سنگ مرمر است استفاده پیشرفته 5D رنگ جوهر افشان تکنولوژی RNC برای بازگرداندن رنگ سنگ مرمر، بدون رنگ، هارمونی رنگ های طبیعی، واقعی بر خلاف ثبات رنگ سنگ مرمر بافت. منطقه بزرگ کاشی سنگ بالا یک سو در سنگ مرمر ترک خورده، از دست دادن، هزینه مناسب پردازش مورد نیاز مانند کاشی و سنگ مرمر با تف جوشی درجه حرارت بالا و مقاومت قوی پردازش آسان، کاهش پایین برش ویژگی های رایگان.
2، عملکرد زیست محیطی و سنگ مرمر به عنوان ساختمان دکوراسیون کاشی کف سنگ مرمر مزین به ظاهر لوکس و عملکرد طبیعی هر قطعه کاشی و سنگ مرمر است مختلف بافت صاف و ظریف، زیبا رنگ مصرف کنندگان. اما با توسعه اقتصاد بازار، استخراج سنگ مرمر هنوز منجر به توسعه پایدار محیط زیست. کاشی سنگ مرمر با آن سبقت سنگ مرمر تزئینی اثرات واقعی، معدن بدون آسیب به محیط زیست از طریق صدور گواهینامه ملی 3C هیچ تابش ایمنی و حفاظت از محیط زیست حفاظت از محیط زیست عملکرد.
3 در استفاده از دکوراسیون واقعی سنگ مرمر در حال حاضر کاشی اثر واقع گرایانه از تایر ماریوت وسبک و هتل های پنج ستاره دیگر، کنترل کیفیت سنگ از بازار به سرعت پذیرش مصرف کننده گسترده شد و به نفع، در حال حاضر به طور گسترده ای در ویلا هتل ها بالا پایان پروژه های و پروژه های املاک سراسر کشور شناخته شده استفاده می شود.
4، تجزیه و تحلیل این نتیجه رسیدند که سنگ مرمر الگوی طبیعی است، دلیل اصلی نخبگان پس از دنبال اما چون از طبیعی می آید، بنابراین بسیاری از معدن بد برای محیط زیست و توسعه پایدار هم. بازتوليد کاشی و سنگ مرمر سنگ مرمر طبیعی اثر تزئینی آن و كاربرد آن گسترده تر است. دکوراسیون برای عملکرد، عملکرد زیست محیطی، کاشی و سنگ مرمر تر تزئینی از سنگ مرمر و متوجه andquot; از سنگ اما بیش از stoneandquot است; ویژگی های.