رده محصول
رسانه های اجتماعی
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
سنگ مرمر سخت مقاوم به سایش اما همچنین توجه به تعمیر و نگهداری
- Mar 03, 2017 -

1, سنگ مرمر به راحتی رنگ آمیزی، کمتر آب باید در هنگام تمیز کردن دوره ای پاک با پارچه کمی مرطوب با مواد شوینده ملایم سپس که آن بازگرداندن درخشش خشک و لهستان با یک پارچه تمیز و نرم پاک. یا با داروی نظافت مایع جلا با دقت، استفاده از آب لیمو یا سرکه تمیز کردن لکه اما نه لیمو اقامت بالای 2 دقیقه و در صورت لزوم تکرار کنید و سپس تمیز و خشک.
2، سنگ مرمر بسیار شکننده و ترس از اصابت جسم سخت، ضرب و شتم، بنابراین باید آنها را برای جلوگیری از سنگین صدای فوق العاده سطح سنگ مانند آهن برای جلوگیری از چاههای، ظاهر را تحت تاثیر قرار گرفته. گرانیتی و گرانیت آسان برای تمیز کردن و حفظ اوقات فراغت مختصری در برخی از مواد شوینده برای تمیز کردن سطح است، این همیشه سبز آن جدید میتوانید.
هنگامی که سنگ سنگ فرش استفاده برای مدتی نقص فردی منافذ سیاه کثیف در این مورد خواهد خورد پس ممکن است سطح کاشی مانند مسواک پوشش داده شده با مواد شوینده خنثی به تمیز آن را مانند خمیر دندان و سپس پر درخت موم یا موم سخت 3، شما ابزار استفاده کنید.
4، دوره ای پاک با پارچه کمی مرطوب با مواد شوینده ملایم و سپس خشک و لهستانی با پارچه تمیز و نرم پاک، زمانی که سطح آلودگی به مناسبت با برخی از Corrosives سبک تر مانند آب لیمو یا سرکه به لکه ها پاک، جلوگیری از استفاده از صابون یا پخت سودا، مانند طبیعت مواد سنگ مرمر پوشیده پاک. آب لیمو استفاده نیز بپردازد توجه به donand #39; t ماندن بیش از 1 دقیقه و در صورت لزوم تکرار و سپس تمیز و خشک. مواد آرایشی، لکه چای و توتون و تنباکو می شود پوشش داده شده با هیدروژن پراکسید توقفگاه بین راه دو ساعته و سپس تمیز و خشک. برای نفت، اتانول (الکل)، استون (چوب روح)، یا روغن های سبکتر برای پاک کردن، و سپس تمیز و خشک. اگر مبلمان سنگ مرمر توسط ته سیگار سوخته بود، درخواست برای تعمیر باید در نظر گرفته شود.
5 خراش جزئی مبلمان های سنگ مرمر، سنگ مرمر و مراقبت عامل موجود منحصرا; مبلمان سنگ مرمر پوشیده دشوار به رسیدگی، استفاده از پشم فلزی برای پاک کردن و سپس با دستگاه پولیش برقی، برای بازگرداندن درخشش اصلی پرداخت. مبلمان قدیمی و یا با ارزش سنگ مرمر باید به درمان حرفه ای.